İHL Öğrencilerinden Yetime El Uzatıyoruz Projesi

Okunma: 467
İmam-Hatip 29 Aralık 2018 20:49
Videoyu Aç İHL Öğrencilerinden Yetime El Uzatıyoruz Projesi
A
a

Altınözü Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri "Yetime El Uzatıyoruz Projesi" ile Kitap ayraçları,kalemlik,Hatıra defteri ve Okul Araç ve gereçleri yaparak Yetim Öğrencilere destek oluyorlar.

Altınözü Anadolu İmam Hatip Lisesi 11-B Sınıfı Öğrencilerinden Nazife Eğe, Aslı Subaşı ve Filiz Akyol, Kitap ayraçları,kalemlik,Hatıra defteri ve Okul Araç ve gereçleri yaparak Yetim Öğrencilere destek oluyorlar.Öğrencilerimiz Projenin amacını şu şekilde açıklıyor:
Yaşamını tek başına devam ettirmeye gücü yetmeyen yetimlere kendi ayakları üzerinde duracak yeterliliğe ulaşıncaya kadar destek olmak, eğitim, sağlık, gıda ve kıyafet ihtiyaçlarını karşılamak ve onları aile şefkati ile hayata hazırlamak, Bütün çocuklar gibi yetim çocukların da temel hak ve hürriyetlerinin korunmasına yönelik çalışmalarda bulunmak, Maddi ihtiyaçlarının yanı sıra manevi ihtiyaçlarının da karşılandığı güvenli ortamlar hazırlamak.
Öğrenciler, bu projeyle en az 2 Yetimin yıl boyu sponsorluk masraflarını karşılayacaklarını söylediler.Okul idaremiz de yapılan çalışmaları takdirle karşılayıp her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirdi. İyilik noktasında yürekleri büyük olan,
Medeniyetimizin temel taşı bir konuda örnek olan değerli Öğrencilerimize, Öğretmen ve idarecilerimize projede emeği geçen Herkese çok teşekkür ediyoruz.
Sizler de Öğrencilerimize Kitap ayracı,Hatıra defteri,Kalemlik gibi ürünlerden Sipariş vererek Bu projeye destek olabilirsiniz.
Dünyayı iyilik guzelleştirecek.

Mehmet YILMAZ/Öğretmen1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

 
Diyanet Duyurular
Kapalı grup · 4.183 üye
Gruba Katıl
grubumuz başta Diyanet işleri başkanlığı olmak üzere bütün Resmi kurumların atama ve duyuruları paylaşılmaktadır
 
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

İmam Hatip Lerin Haber ve Radyo Sitesi..
Radyo İmam-HatipFm Güncel Haber, İlahi & Ezgiler..