Şampiyon okul ilk mezunlarını verdi

Okunma: 341
İmam-Hatip 13 Haziran 2019 21:52
Videoyu Aç Şampiyon okul ilk mezunlarını verdi
A
a

Alanında birçok dünya ve Türkiye şampiyonluğu bulunan Mehmet Akif Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi Arapça-İngilizce Hazırlık Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, ilk mezunlarını verdi

İlimizde Mehmet Akif Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi’nde başlayan Arapça-İngilizce Hazırlık Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu ilk mezunlarını verdi. 65 Öğrencinin mezun olduğu program okulun bahçesinde yapıldı. Okul birincisi Rabia Emlikli olurken mezuniyet törenine Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Memur-Sen Kocaeli İl Başkanı Şahin Yaşlık, Okul Dernek Başkanı Şener İnce, Okul Aile Birliği Başkanı Sayın Ali Koç, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Bekirpaşa Eski Belediye Başkanı Abdullah Köktürk, STK yöneticileri, çevre okul müdürleri ve veliler katıldı.
ŞAMPİYON OKUL
5 yıllık kaliteli bir eğitim alan öğrenciler sosyal, kültürel, sportif ve akademik anlamda büyük başarılar elde etti. Mezun olan öğrenciler arasında dünya şampiyonluğu, Türkiye şampiyonluğu, Kocaeli birinciliği alan birçok öğrencisi bulunan okul, Türkiye’de alanında söz sahibi olan sayılı okullardan olması sebebiyle ilimizi başarıyla temsil ediyor. 
‘ÖNCE KARAKTER SONRA KARİYER’
Mezuniyet töreninde konuşan Okul Müdürü Fatih Şenocak, “İlk Proje Öğrenci grubumuzu mezun etmenin heyecanını, hüznünü ama bir o kadar da gururunu yaşadık. Teşekkürler gençler. Çok kısa sürede büyük başarılara imza attınız. Şehrimizin ve ülkemizin gururu oldunuz. Şimdi yeni ufuklara yelken açma vakti geldi. Sizleri bir üst öğrenime, üniversite hayatına gönderiyoruz. Üstün başarılarınızın artarak burada da devam edeceğine yürekten inanıyoruz. Bizleri unutmayın. Bizler sizleri asla unutmayacağız. Okulumuzun ikinci adresiniz olduğu hep aklınızda olsun. Önce karakter, sonra kariyer hedefiyle sizleri yetiştirmek için okul yönetimi ve öğretmenleriniz olarak elimizden geleni yaptık. Sizler de bu yönde gayret gösterdiniz. Özellikle sizleri yetiştiren tüm öğretmenlerinize minnettarız” dedi. 


Kaynak : cagdaskocaeli.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

 
Diyanet Duyurular
Kapalı grup · 4.183 üye
Gruba Katıl
grubumuz başta Diyanet işleri başkanlığı olmak üzere bütün Resmi kurumların atama ve duyuruları paylaşılmaktadır
 
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Güncel Haber, Film, İlahi ve Ezgiler
Radyo İmam-HatipFm Güncel Haber, İlahi & Ezgiler..
google.com, pub-2227755215092688, DIRECT, f08c47fec0942fa0